تاريخي و مذهبي

پدرخوانده

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش مجموعه تلويزيوني ديدني پدرخوانده را منتشر كرد . اين سریال كه در ۱۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای توسط محمدرضا ورزی ساخته شده است اوضاع ايران را در دوره ي لطنت محمدرضا پهلوی از شهریور ۱۳۲۰ تا بهمن ۵۷ را به نمایش می گذارد. تصویربرداری این مجموعه از سال ۸۴ آغاز شد. بازيگراني چون احمد نجفي ، اميرمهدي كيا ، مريم كاوياني ، مير طاره مظلومي و ... در اين سريال هنرنمايي مي كنند .

در چشم باد

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش سريال تاريخي ، حماسي در چشم باد به تهيه كنندگي مسعود جعفري جوزاني و عباس اكبري در قالب سه مجموعه و 24 DVD را روانه بازار كرد . سريال تاريخي در چشم باد وقايع سياسي و اجتماعي سه دوره از تاريخ در سالهاي 1300، 1320 ، 1360 را بررسي مي كند كه دوره اول پايان دوره قاجار و دوره پهلوي ، دوره دوم جنگ جهاني دوم و دوره سوم يك دوره زماني خاص در بعد از انقلاب اسلامي ايران را كه دوره فتح خرمشهر است در بر مي گيرد . در اين سريال كه حسين عليزاده موسيقي آنرا ساخته ، بازيگراني چون پارسا پيروزفر، اكبر عبدي ، كامبيزديرباز ، سعيد نيكپور ، سحر جعفري جوزاني ، لاله اسكندري ، ستاره صفرآوه ، رضا شفيعي جم . .... ايفاي نقش كرده اند . در چشم باد قصه زندگي خانواده اي است كه رويدادها و لحظات تلخ و شيرين زندگي انها از دوره قيام ميرزا كوچك خان جنگلي تا فتح خرمشهر در آن به تصوير كشيده مي شود ، قصه از زماني آغاز مي شود كه ميرزا كوچك خان جنگلي در گيلان اعلام جمهوري مي كند و با اين اقدام دوران پر حادثه تاريخ معاصر ايران اغاز مي شود .

مختارنامه (فصل سوم)

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش مجموعه تلويزيوني مختارنامه را به كارگرداني سيد داود ميرباقري منتشر كرد . اين اثر فاخر و ارزشمند داستان خونخواهي و قيام مختار بن ثقفي را بعد از واقعه كربلا به نمايش درآورده است . فربيرز عرب نيا ، فرهاد اصلاني ، مهدي فخيم زاده ، رضا رويگري و هنرمندان ارزشمند ديگري در اين اثر هنرنمايي مي كنند . فصل سوم مختارنامه (قسمت بيست و يكم تا سي ام) در قالب 4 حلقه DVD توليد و توزيع شده است .

مختارنامه (فصل دوم )

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش مجموعه تلويزيوني مختارنامه را به كارگرداني سيد داود ميرباقري منتشر كرد . اين اثر فاخر و ارزشمند داستان خونخواهي و قيام مختار بن ثقفي را بعد از واقعه كربلا به نمايش درآورده است . فربيرز عرب نيا ، فرهاد اصلاني ، مهدي فخيم زاده ، رضا رويگري و هنرمندان ارزشمند ديگري در اين اثر هنرنمايي مي كنند . فصل دوم مختارنامه (قسمت يازدهم تا بيستم ) در قالب 4 حلقه DVD توليد و توزيع شده است .

مختارنامه (فصل اول )

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش مجموعه تلويزيوني مختارنامه را به كارگرداني سيد داود ميرباقري منتشر كرد . اين اثر فاخر و ارزشمند داستان خونخواهي و قيام مختار بن ثقفي را بعد از واقعه كربلا به نمايش درآورده است . فربيرز عرب نيا ، فرهاد اصلاني ، مهدي فخيم زاده ، رضا رويگري و هنرمندان ارزشمند ديگري در اين اثر هنرنمايي مي كنند . فصل اول مختارنامه (قسمت اول تا دهم ) در قالب 4 حلقه DVD توليد و توزيع شده است .

مريم مقدس

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش سريال مذهبي تاريخي مريم مقدس را در قالب DVD منتشر كرد . شانزده سال قبل از ميلاد حضرت مسيح(ع )، زماني كه مردم منتظرند تا مسيحاي موعود متولد شود ، فرزند عمران دختر مي شود و مادرش نام كودك را مريم انتخاب مي كند و چون قبل از تولد عهد بسته كه او را تا زمان بلوغ به خدمت معبد مقدس بگمارد ولي تا آن زمان پاي هيچ دختري به معبد باز نشده و ... اين سريال به كارگرداني شهريار بحراني و بازي هنرمنداني چون پرويز پورحسيني ، شبنم قلي خاني ، محمد كاسبي ، جعفر دهقان ، افسانه ناصري و ... اينبار در قالب DVD و با زيرنويس انگليسي دراختيار هموطنان عزيز قرار گرفته است .

تنهاترين سردار

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش مجموعه تاريخي مذهبي " تنهاترين سردار " كه به كارگرداني مهدي فخيم زاده ، روايتي از زندگي امام حسن مجتبي (ع ) است را در قالب 12 حلقه VCD منتشر كرد . نويسنده و كارگردان اين اثر ارزشمند مهدي فخيم زاده بوده و بازيگراني چون اكبر زنجانپور، ابوالفضل پورعرب ، حسين گيل ، اسماعيل محرابي ، مهدي فخيم زاده ، افسانه بايگان ، فريده صابري ف فتحعلي اويسي ، عنايت شفيعي ، هادي مرزبان و جمعي ديگر از بازيگران در آن به ايفاي نقش پرداخته اند .

يوسف پيامبر ( ع )

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش سريال يوسف پيامبر را به صورت DVD منتشر كرد . يوسف در دوران كودكي توسط برادرانش به چاه انداخته مي شود اما به لطف الهي از چاه نجات يافته و در دربار عزيز مصر پرورش مي يابد . زليخا زن عزيز مصر به وي علاقه مند مي شود و براي بدست آوردن يوسف ، او را به زندان مي اندازد اما خداوند به يوسف علم تعبير خواب عطا مي كند و ..... يوسف مبازره با كاهنان معبد را ادامه مي دهد و مردم را دعوت به يكتا پرستي مي كند تا به مقام صدارت مي رسد و عزيز مصر مي شود . سريال يوسف پيامبر به كارگرداني فرج ا... سلحشور و با بازي كتايون رياحي ، جعفر دهقان ، مصطفي زماني ، جهانبخش سلطاني ، رحيم نورزي ، ليلا بلوكات ، عباس اميري و جمع كثيري ازبازيگران مطرح عرصه تئاتر و سينما است . اين سريال در قالب 16 حلقه DVD با امكان زيرنويس انگليسي و دوبله ي فارسي و عربي منتشر و در اختيار هموطنان داخل و خارج از ايران قرار گرفته است .

عمارت فرنگي

عکس محتوای وب
شركت صوتي و تصويري سروش سريال تاريخي عمارت فرنگي را به كارگرداني محمد رضا ورزي منتشر كرد . داستان عمارت فرنگي اتفاقات دوران سلطنت رضا شاه از سال 1296 تا 1320 را روايت مي كند . احمد شاه قاجار سرنگون مي شود و يك قزاق جاي او را مي گيرد . جاسوسان انگليسي در همه جاي حكومت نفوذ مي كنند و از كوچكترين تا بزرگترين تصميم گيري ها را مو به مو به خارجيان گزارش مي دهند و... اين سريال با موضوع دوران پهلوي اول روايت شده است . از بازيگران اين سريال مي توان به محمد صادقي ، رزيتا غفاري ، فقيه سلطاني ، حسين محجوب ، احمد نجفي ، محمد مطيع ، مير طاهر مظلومي ، چنگيز وثوقي ، سپيده گلچين و جمعي ديگر از هنرمندان كشورمان اشاره كرد . اين سريال تاريخي در قالب 10 حلقه VCD منتشر وقابل ارائه به هموطنان عزيز مي باشد .

لایفری پرتال